pyt-odp.pl

pyt-odp.pl

Porady prawne – prawa autorskie

Porady prawne - prawa autorskie

Trzeba wiedzieć, jak chronić swojego bloga przed hakerami. Jesteś prawdopodobnie już świadomość, że jeśli przestał czytać ten post. Oto niektóre rozwiązania zapobiegające WordPress hacking. Ponieważ WordPress to numer jeden narzędzie do blogowania w użyciu w sieci dzisiaj, myślę, że można bezpiecznie założyć, że uprawnienia WP witryny.

Aby umieścić pierwszych rzeczy, po pierwsze, należy zawsze upewnić się, że korzystasz z najnowszej wersji WP i że jak tylko będą one dostępne zainstalować aktualizacje. Nowe wersje i aktualizacje są zaprojektowane tak, aby rozwiązać znane problemy z bezpieczeństwem.

Jest więcej niż jeden haker specjalizujący się w atakach WP. Każdy dobry haker wie o kwestie bezpieczeństwa, które były obecne w starszych wersjach narzędzia do blogowania. Niektóre z nich zostały stworzone robotów przeznaczonych do indeksowania internetu i poszukać starych składowisk WP włamać.

Zakładając, że masz najnowszą wersję i blogów są aktualne, zaczyna się prawdziwa praca. Oto kluczowe kroki, jak chronić swojego bloga przed hakerami 7:

Ograniczyć liczbę prób logowania, pochodzący z tego samego adresu IP

Zabezpiecz swoją bazę

Za pomocą loginu typu CAPTCHA

Porady prawne - prawa autorskie

Pobierz i obsłudze oprogramowanie antywirusowe dla wszystkich komputerów

Użyj moc zablokować kontroli

Ukryć logo WP i inne szczegóły, które zwrócić uwagę hakera

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia e-mail, jeśli ktoś spróbuje użyć bota do złamania hasła

Ograniczenie liczby prób logowania, które pochodzą z tego samego adresu IP może zapobiec WordPress hacking w postaci „brute force” ataków. Z ataki brute force, haker używa oprogramowania, aby dowiedzieć się hasła, uruchamiając poprzez rodzaj słownika haseł.

Zabezpieczanie bazy danych jest również określana jako „hartowanie”.
Artykuł dzięki: