pyt-odp.pl

pyt-odp.pl

Jak przetrwac pierwszy rok na studiach

Jak przetrwac pierwszy rok na studiach

Przylegają się bloki wraz z klejem na górze i na dole podniesione krawędzie bloków. Można użyć kleju silikonowego lub dowolny klej, który jest przeznaczony do szkła.

Udekoruj bałwana z przyciskami do jego oczy i usta. Klej gałązki do bloków w szwach na ramionach i dodać marchew dekoracji lub inny utwór na nosie. Niektórzy ludzie będą dodać niewielką kapelusz lub chustę, swoje preferencje.

Ślub lub prysznic prezent. To szkło rzemiosło blokowe pomysł nie używa świateł.

Zrób zdjęcie swojego wyboru, która jest nieco mniejsza niż pustaków szklanych, którego używasz.

Wyciąć kawałek kleju, kolorowy winyl (statki poz Store), która jest nieco większa niż bloku. Centrum fotografia ponad szczycie winylu tak, że będzie tworzyć obramowanie wokół zdjęcia. Zdjęcie będzie trzymać na winylu.

Umieścić graniczy zdjęcie względem zewnętrznej tyłu bloku szkła. Jeśli spojrzeć przez blok, będziemy chcieli, aby zobaczyć zdjęcie.

Dodaj duży wstążkę wokół bloku, i krawat łuk na górze. Możesz dodać inne rzeczy, jeśli chcesz. Na przykład, misia lub baby grzechotka ładnie wygląda na baby shower.

Ramka na zdjęcia. Jest to prosty projekt bloku szkła, które każdy może zrobić.

Wybierz swoją ulubioną fotografię. Płaszcz z tyłu klejem natryskowej i umieścić go na kawałku tektury, laminat, albo coś w firmie, ale cienkie. Pokrój poparcia dopasować zdjęcie.

Wypełnij swój blok szkła z piaskiem, nie więcej niż 1/3 całości. Umieść swoje zdjęcie wewnątrz bloku i trzymać się na piasku. Piasek będzie trzymać go w miejscu. Możesz dodać muszle lub innych drobnych przedmiotów dekoracyjnych zgodnie z zapotrzebowaniem.

Jak widać, przy odrobinie wyobraźni i kreatywności, Ty też możesz cieszyć szkła rzemiosła bloku!

Olivia cieszy dom i rodzinę. Ona szczególnie lubi pomagać innym w znalezieniu odpowiedzi na trudne pytania.Możesz zobaczyć więcej jej materiału w bloku i rękodzieło Szkło Szkło blokowania instalacji.

Artykuł dzięki: