pyt-odp.pl

pyt-odp.pl

Jak czuc sie bezpiecznie w szkole

Jak czuc sie bezpiecznie w szkole

Internet może być doskonałym miejscem dla dzieci. Można je oglądać swoje ulubione muzyków i osobowości sportowych w filmach; mogą grać w gry i mogą zrobić badania na odrabianiu zadań domowych.

Ale może to być również miejsce wielkim niebezpieczeństwie. Nie jest to miejsce, w wielkim niebezpieczeństwie. Zaskakujący fakt z NBC Dateline to, że 1 na 5 dzieci zbliżył przez drapieżnika online i obaj chłopcy i dziewczęta są ofiarami w równej liczbie.http://mmtransport.eu/transport/transport-drobnicowy/

Jeśli uważasz, że Twoje dziecko jest bezpieczne podczas korzystania z Internetu jesteś grzebiąc swoją głowę w piasek, chyba już podjęte pewne pozytywne kroki w celu ich ochrony. I kroki są proste, ale wymagają one rozmawiać uczciwie swoim dzieciom i je zrozumieć i współpracować ze sobą.

Oto pięć prostych kroków, które można podjąć już teraz, aby chronić swoje dzieci przed pedofilami:

1.Explain dziecku co pedofile są i jak działają.

Jak czuc sie bezpiecznie w szkole

2.Tell dziecko chcesz, aby móc je zobaczyć, gdy są w internecie (nr Oni nie mogą mieć komputer w swojej sypialni).

3.Tell je dokładnie, jak długo mogą spędzać w Internecie. Nie pozwól im się na niej cały dzień lub na godziny na raz.

4.Wander obok nich, gdy są one za pomocą komputera i patrzeć na to, co strona są one na celu zapewnienie, że to bezpieczne.

5.Re-Zapewniam ich, że mogą zadzwonić, jeśli czują się nieswojo o wszelkich wiadomości błyskawiczne lub e-maile, które otrzymują.

Po prostu robi te pięć rzeczy pomogą chronić swoje dzieci przed przygotowanych przez drapieżnika online . Nie można całkowicie chronią je przed pedofilami, ponieważ ci ludzie są bardzo mądre. Mogą udawać się dzieckiem, aby uzyskać zaufanie dziecka. Naprawdę to winni swoim dzieciom, aby być w pełni informowany o wszystkich zagrożeniach dzieci napotykają, gdy są w internecie.

Artykuł dzięki: http://www.djmike.com.pl/