pyt-odp.pl

pyt-odp.pl

Jak czuc sie bezpiecznie w szkole

Jak czuc sie bezpiecznie w szkole

Internet może być doskonałym miejscem dla dzieci. Można je oglądać swoje ulubione muzyków i osobowości sportowych w filmach; mogą grać w gry i mogą zrobić badania na odrabianiu zadań domowych.

Ale może to być również miejsce wielkim niebezpieczeństwie. Nie jest to miejsce, w wielkim niebezpieczeństwie. Zaskakujący fakt z NBC Dateline to, że 1 na 5 dzieci zbliżył przez drapieżnika online i obaj chłopcy i dziewczęta są ofiarami w równej liczbie.http://moje-zaproszenia.pl

Jeśli uważasz, że Twoje dziecko jest bezpieczne podczas korzystania z Internetu jesteś grzebiąc swoją głowę w piasek, chyba już podjęte pewne pozytywne kroki w celu ich ochrony. I kroki są proste, ale wymagają one rozmawiać uczciwie swoim dzieciom i je zrozumieć i współpracować ze sobą.

Oto pięć prostych kroków, które można podjąć już teraz, aby chronić swoje dzieci przed pedofilami:

1.Explain dziecku co pedofile są i jak działają.

Jak czuc sie bezpiecznie w szkole

2.Tell dziecko chcesz, aby móc je zobaczyć, gdy są w internecie (nr Oni nie mogą mieć komputer w swojej sypialni).

3.Tell je dokładnie, jak długo mogą spędzać w Internecie. Nie pozwól im się na niej cały dzień lub na godziny na raz.

4.Wander obok nich, gdy są one za pomocą komputera i patrzeć na to, co strona są one na celu zapewnienie, że to bezpieczne.

5.Re-Zapewniam ich, że mogą zadzwonić, jeśli czują się nieswojo o wszelkich wiadomości błyskawiczne lub e-maile, które otrzymują.

Po prostu robi te pięć rzeczy pomogą chronić swoje dzieci przed przygotowanych przez drapieżnika online kamery termowizyjne. Nie można całkowicie chronią je przed pedofilami, ponieważ ci ludzie są bardzo mądre. Mogą udawać się dzieckiem, aby uzyskać zaufanie dziecka. Naprawdę to winni swoim dzieciom, aby być w pełni informowany o wszystkich zagrożeniach dzieci napotykają, gdy są w internecie.

Artykuł dzięki: http://www.djmike.com.pl/