pyt-odp.pl

pyt-odp.pl

Jak studia wplywaja na nasza przyszlosc

Jak studia wplywaja na nasza przyszlosc Oznacza to, że istnieje wiele dokładnych samych zapachów tam pod różnymi nazwami. zapachy Zbiory znaczy, że nie ma prace na zlecenie, uzupełnień lub szczypanie wykonane do olejów. Te olejki zapachowe są zazwyczaj wykonane z tańszych surowców. Niektóre zapachy mogą być są manipulowane, co dodaje trochę do ceny. A niektóre oleje są mieszane z niestandardowego pomysłu lub koncepcji, która wymaga dużo więcej czasu z producentów perfum „czas, umysłu i poświęcenia. Te oryginalne dzieła zapach będzie kosztować więcej. Pomyśl o zakupie prawdziwego Moneta vs. plakat Monet. Perfumers są prawdziwymi artystami!

Zakup objętość zapachowych dystrybutorów oleju – siła nabywcza dużych ilościach hurtowych jest zawsze większa wtedy, że wśród małych zamówień. Dostawcy, którzy kupują tylko 5 funtów lub tak na raz zapłacić więcej niż w innych dostawców, którzy kupują setki funtów na raz. Oferent, który kupuje więcej ma większą „siłę negocjacyjną” z producentów i mogą uzyskać lepsze ceny. Jest to często zajmuje tyle samo czasu, aby zrobić pięć funtów produktu vs. pięćset funtów produktu. Więc pieniądze mogą być ponownie couped powodu niższych płac godzinowych i większą siłę nabywczą surowców. Myśl o zrobieniu 1 świecę lub co 10 świec o tym samym zapachu. Teraz myślę o zrobieniu 10 różnych pachnące świece. Który z nich sądzisz, trwa dłużej? Czas to pieniądz.

Mark-Up na olejów zapachowych – Ogólna zasada kciuka do sprzedaży detalicznej jest podwojenie kosztów. Więc jeśli oleje zapachowe kosztuje tylko $ +6,00 za funt do zakupu to być odsprzedawane na $ 12:00. To naprawdę nie wiadomo, znak reguły i marże, które każda firma przywiera. Każda firma musi zarabiać. Dlatego sprzedają produkty. Wydaje się, że nie ma twardy i szybki przepis na zapach firm naftowych. Dostawcy zdają się ustawić ich cen, co rynek będzie ponieść.
Artykuł dzięki: