pyt-odp.pl

pyt-odp.pl

Jak projektowac budynki

Jak projektowac budynki

Ostateczne wykorzystanie projektu crocheting domu pomaga zdecydować, która metoda blokowania jest odpowiedni do wykorzystania do własnych potrzeb. Kolejną rzeczą wymagającą rozważenia jest rodzaj przędzy. Jak wszyscy wiemy, różne rodzaje przędzy różny sposób reagują na wody, pary wodnej i ciepła oraz stosując niewłaściwą metodę może być bardzo szkodliwe dla domu szydełkowane projektu.

Jeśli miał dołączyć kawałki razem w projekcie (np rękawy i / lub ciała) zablokować każdy kawałek oddzielnie przed dołączeniem ich do miejsca, gdzie powinny być. Proces ten zapewnia łatwiejsze łączenie, ponieważ każdy kawałek jest prawidłowy rozmiar i kształt i daje dokładniejszy obraz stronę gotowego rozmiaru.

Jak projektowac budynki

Pamiętaj, blokowanie tylko kształtuje szatę; nie zmienia się jego rozmiar.

Pierwszą rzeczą do zrobienia, upewnij się, że gotowe wymiary od wzorca. Po drugie, znaleźć płaską powierzchnię, wyściełany wystarczająco duży, aby pomieścić swój projekt podczas rozciągnąć go do swoich końcowych pomiarów. Powodem wyściełanej powierzchni jest tak, że masz coś do pinu tej garderoby. Można użyć duży kawałek tektury pokryte plastikiem jako płaskiej, miękkiej powierzchni. Trzeba również szpilki, ręczniki, cienkie bawełniane ręczniki, jakiś rodzaj skrobi, żelazka i centymetrem lub władcy.

Jak projektowac budynki

Istnieją różne sposoby osiągnięcia celu, ale postaram się wyjaśnić jedną z nich do ciebie w sposób następujący:

Wet Blokowanie: trzeba zanurzyć całość w wodzie. Upewnij się, że etykieta nie precyzuje przędzy do wyschnięcia czyszczenia przędzy lub będziesz mieć problem. Jeśli chcesz, aby umyć wypełniony domu szydełkowane pozycję, teraz jest czas, aby to zrobić. Używaj łagodnego mydła (nie) wykonane detergentu do delikatnych tkanin i wypłukać w zimnej wodzie. Spuścić wodę z wanny lub zlewu bez zdejmowania domu szydełkowane projekt od niego.
Artykuł dzięki: