pyt-odp.pl

pyt-odp.pl

Jak samodzielnie przygotowac prezent

Jak samodzielnie przygotowac prezent

Jednym z najnowszych trendów w do-it-yourself prezenty to rzemiosło elementów szklanych.

Zalety to, że pustaki szklane są łatwo dostępne w lokalnym domu poprawy sklepów i zakładów rzemieślniczych, są tanie i każdy może to zrobić!

Co możesz zrobić z pustaków szklanych?

Oczywiście, jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia!kwiaciarnia-slonecznik.pl

Jak samodzielnie przygotowac prezent

Niektóre popularne rzemiosło elementów szklanych pomysły obejmuje przekazywania oświetlony dekoracje wakacje, stroiki i noc, zarówno świeże i uzgodnień kwiat jedwabiu, banki monety, lampy, uchwyty nóż, ozdobnie dopracowany wyświetlania elementów, obraz „klatki” i wiele innych.

Szkło artystyczne blokowe są wielkie, ponieważ same bloki są ciężkie i dość stabilny, więc trudno przewrócić. Mogą one być wypełnione piaskiem lub marmury, monety, a nawet wody ze świeżych kwiatów. Są dobrze uszczelnione, więc nie przeciekać.

Skąd te bloki Rzemiosł?

Jak samodzielnie przygotowac prezent

Każdy sklep w domu poprawy przeprowadzi pustaków szklanych i są zazwyczaj tańsze, aniżeli w sklepach rzemieślniczych. Blok ceny wahają się od około 3 $ do nawet 10 $, w zależności od wielkości i stylu szkła.

Pustaki szklane mogą być jasne, czy mogą one są w wielu różnych stylów dekoracyjnych lub matowego szkła. Jeden styl jest gdzie szkło ma małe kółka na nim lub paski lub unikalnych różne wzory.

Bloki mogą być tak małe, jak 4 cale na 8 cali, i tak dużej jak 12 cali na 12 cali. Można znaleźć pustaków szklanych, które są 3 lub 4 cala grubości, w zależności od preferencji.

Jedną z wad do domu poprawy przechowywania bloków jest, że jeśli masz zamiar wypełnić bloki w jakikolwiek sposób, trzeba będzie wywiercić dziurę w bloku się z wiertła szkła. Jest to coś, co każdy może zrobić, ale wymaga nieco uwagi. Użyj 5/8 cala kawałek szkła i wiercić się powoli, tak aby nie złamać bloku.
Artykuł dzięki: