pyt-odp.pl

pyt-odp.pl

Jak oszczedzac na zyciu studenckim

Jak oszczedzac na zyciu studenckim A każdy koszty składowe. Należy także rozważyć warunki przechowywania materiałów i wysyłki know-how. Możesz mieć najlepszy roślin uprawianych w optymalnych warunkach, ale wszystko to jest zmarnowany, jeśli produkt jest przechowywany lub wysłane nieprawidłowo.

Jakość zapachu jako całości – olejki zapachowe, które składają się z dużą dozą olejków eterycznych i żywic dać „prawdziwsze” interpretacji niektórych zapachów. Olejki eteryczne i żywice są zazwyczaj bardzo drogie, ze względu na proces ekstrakcji.

Jak oszczedzac na zyciu studenckim

To zajmuje dużo materiału roślinnego, aby uzyskać odrobinę oleju. Sposób, aby uzyskać najlepszy rzut zapach z olejków eterycznych jest powiązać je z innymi olejami przewoźnika. Olejki eteryczne są ogólnie podgrzewać niestabilny i będzie spalić bardzo szybko bez zwalniania ich zapach. Dlatego ważne jest, aby mieć je właściwie związany. I oczywiście jest to dodatkowy koszt.

Jak oszczedzac na zyciu studenckim

Siła Fragrance – Niektóre zapachy są pełne skupienie, a niektóre nie. Nie ma czegoś takiego jak „potrójną siłą”. Jest to albo pełne koncentrat (bez wypełniaczy lub dilatants), albo jej nie ma. Jeśli coś jest pełna siła nie jest możliwe, aby każda silniejsza. Ale jeśli są olejki zapachowe „wyciąć” z wypełniaczami mogą być silniejsze, ponieważ nie jest tak dużo „zapach” w nim na początek. Na przykład, jeśli wziąć 1 uncji w pełni sił wstał i dodać 2 uncje DPG (bez zapachu) dostaniesz 3 uncje oleju. Początkowo z pełną siłą wzrosła byś tylko potrzebowałby 0,5 uncji (3%) za funt wosku zrobić świecę bardzo silnie pachnące. Ale teraz z olejem cięcia trzeba będzie 1,5 uncji (9%) za funt wosku aby uzyskać ten sam rzut zapach jak to było z uncut pół uncji !!!

Głębokość i złożoność zapachu – Niektóre zapachy mają więcej niż jedną warstwę lub notatkę. Naprawdę dobre zapachy mają górną, środkową i dolną lub suchą notatkę.
Artykuł dzięki: