pyt-odp.pl

pyt-odp.pl

Jak nie dac sie nieuczciwym sprzedawcom

Istnieją trzy popularne mity na temat marketingu artykułu, a jeśli czytać nie tylko rozwiać je dla ciebie, ale pomaga zrozumieć, jak włączyć proces w wirtualny asystent sprzedaży, który działa nieprzerwanie.

Mit nr 1

Artykuł obrotu jest martwy. To był kiedyś magicznym sposobem, aby zamienić słowa w łatwej gotówki, która płynęła w magiczny sposób na konto bankowe, ale to nie działa dłużej. Artykuł obrotu leży na plecach ze wszystkimi czterema nogami w powietrzu!

Mit nr 2

Marketerzy często stają się trochę mylić się słowami, które są używane do opisania działań w świecie marketingu. Jest to często zbyt łatwo mieszają się metodę wspierania działalności gospodarczej z samej działalności. Artykuł obrotu jest najlepszym przykładem. Wielu ludzi myśli artykuł obrotu jako biznes sam w sobie. Niestety, to jest prawdopodobne, że zostali wprowadzeni w błąd przez niektórych pozbawionych skrupułów „bogactwa Naciśnij przycisk” sprzedawców tam.

Mit nr 3

Artykuł obrotu nie ma nic wspólnego z pisaniem lub outsourcingu krótkich artykułów z linkami do oferty partnerskie. Nie jest to nic wspólnego z drugim nieporozumieniem często związane z pisania Online: wstecznych.

Nie jest niczym niezwykłym, aby znaleźć przybyszów z prośbą gdzie pisać swoje artykuły na najlepsze (lub większości) wstecznych.

Odpowiedzią na to jest nigdzie.

Istnieją dwa powody, że żaden z tych pomysłów są praktyczne, a gdy zrozumiesz dlaczego nie, i jak się do tego zabrać obrotu artykułu poprawnie, można zrozumieć, że artykuł obrotu jest jednym z wielu narzędzi, co to jest bimbrownica które można wykorzystać do promowania swojego biznesu – i dlaczego nie jest to obiekt sam w sobie.

1. linki partnerskie są zazwyczaj mile widziana przez wielu katalogów artykułu. Może to wydawać się dent w swojej działalności, jeśli można oczekiwać, aby być w stanie wypompować sprzedaży kopii po sprzedaży kopii i zarabiać na swoje wysiłki, ale prawda jest taka, że ??nikt nie lubi być sprzedawane.
Artykuł dzięki: