pyt-odp.pl

pyt-odp.pl

Jak radzic sobie w sytuacja kryzysowych

Jak radzic sobie w sytuacja kryzysowych

Do roztworu usztywniającego używam cukru 2 części wody na 1 część piłka nożna gdańsk. I zazwyczaj zaczynają się roztworem cukru filiżankę Al szklanki wody i dobrze wymieszać, aż cukier się rozpuści. Jeśli nie można uzyskać do rozpuszczenia cukru, spróbuj gotowaniu na kuchence – która jest zagwarantowana do pracy.Pomiary na stanowiskach pracy Ale pamiętaj, aby ostudzić roztwór, zanim zaczniesz go używać lub twój motyw może się kurczyć lub odbarwieniu. Jeśli potrzebujesz więcej rozwiązanie, można zwiększyć kwoty, ale lepiej jest pracować w małych ilościach na początku.

Wtedy myślę o blokowaniu przez wycięcie przewodnika z bibuły czyni go rozmiaru chcę gotowego motywu z „obramowania dookoła brzegów.

Jak radzic sobie w sytuacja kryzysowych

Zwykle używam mojego kuchennym blacie więc czym warstwy od dołu do góry kawałek tektury większej niż przewodnika bibuły. Generalnie użyciu kwadratowego kawałka tektury pobranych z boku skrzynki, na przykład. Następnie umieścić prowadnicę I wykonane z bibuły i kawałek papieru woskowego taki sam rozmiar jak przewodnika. Pin prowadnicę papieru i wosku na miejscu za pomocą szpilek, które zostały pokryte woskiem pszczelim lub szpilek nierdzewnych.

Wet motyw dokładnie wodą i wyciśnij. Pin motyw do przewodnika z kołków. Upewnij się, że centrum motywu na prowadnicy i przypiąć wszystkie główne punkty równo wewnątrz jak i na zewnątrz punktów tak, aby wysuszyć równomiernie w formie.

Jak radzic sobie w sytuacja kryzysowych

Teraz zwilżyć motyw z roztworem usztywniającego dokładnie. (A małe, czyste szczotki lub gąbki ciasto jest dobrym narzędziem do tego kroku.) Usunąć kołki dopiero po motyw jest całkowicie suchy. Powinno być pożądany rozmiar i kształt, który zabiegał o. Będzie również wyglądają dość sztywna – tak, że nie będzie zginać ani marszczyć, chyba że cały motyw jest przenoszony na raz.

Aby usztywnić i blokują trzy motywy wymiarowych lub chciałbym powiedzieć, serwetki z koronką, które powinny stanąć używam balony, bibułka pokryte folią lub nadziewane do plastikowej torby, tuby tekturowe pokryte plastikiem, etc., aby zasłona motyw powyżej lub usztywnić go przed szczotkowaniem z roztworem.

Artykuł dzięki: http://www.jak-wybielic-zeby.com.pl