pyt-odp.pl

pyt-odp.pl

Jak projektowac odziez

Jak projektowac odziez Naciskać na gotowym projektem w wannie lub tonąć w celu usunięcia resztek nadmiar wody. Ja osobiście wolę korzystać z wanny do tej pracy. Teraz można go podnieść i delikatnie ścisnąć, aby usunąć więcej wody – upewnij się, że nie ma części wiszą w dół, aby uniknąć rozciągania. Każdy kawałek mokrej zwisają ryzykuje rozciągania. Nie załamują go – to będzie rozciągać gotowego projektu we wszystkich niewłaściwych miejscach utrudniając dopasować projekt do określonych pomiarów.

Ułożyć wypełniony domu szydełkowane płasko projektu na wierzchu dużym ręcznikiem, a następnie rzucić ręcznik i projekt razem jak Jelly Roll wchłonąć więcej wody. Po prostu usunąć część wody tak, że materiał nie jest mokra.

Innymi ręcznik na tektury pokrytej plastikiem i położyć płasko na nim pracę (to musi być w stanie pozostać w tym samym miejscu w spokoju przez dzień lub dwa, aż wyschnie).

Przed opuszczeniem domu szydełkowane ukończony projekt do wyschnięcia, należy zmierzyć i jeśli trzeba, delikatnie kształt i rozciągnąć element do odpowiedniego rozmiaru. Teraz można pozostawić do wyschnięcia.

Jak projektowac odziez

Jednakże, jeśli trzeba osuszyć tę zakończone domu szydełkowane pozycję w pośpiechu, użyj dużego wentylatora przed tektury pokrytej tworzywem sztucznym, aby przyspieszyć czas schnięcia. Wystarczy upewnić się, że wentylator jest na tyle daleko, że nie ma niczego wysadzić dokoła. Wypełniony domu szydełkowane pozycja musi być w pozycji leżącej, aż całkowicie wyschnie bez wentylatora zakłócając go!

Cokolwiek robisz, nie używać suszarki do suszenia wełny i przędzy syntetycznej. Ciepło może skurczyć swój kawałek lub stopienia włókien w większości przędzy. Ja w ogóle użyć tej metody na Afgańczyków i swetry – wszystko wykonane z wełny, dlatego ostrzeżeń dotyczących ciepło z suszarki.

Jeśli zakończone domu szydełkowane projekt jest prawidłowo i starannie zablokowane, trzeba będzie odpowiedni rozmiar i będzie również mieć coś można być niezwykle dumni przez wiele lat!

Istnieje wiele informacji można znaleźć w http://learningeasycrochet.com.

Nie tylko nie ma informacji, ale dostarcza również zachętę.

Jak projektowac odziez

Gdy masz problem, jak my wszyscy czasami zostawić pytanie w polu komentarza, a otrzymasz odpowiedź w ciągu 24 godzin.

Po zarejestrowaniu się do członkostwa, otrzymasz wzór szydełka do wyboru wraz z pomocą może być konieczne, aby zakończyć ten projekt!

W obszarze członków, będzie pokazany „jak” i wiele innych wraz z porad i sztuczek, aby przyspieszyć swoje postępy.

Sprawdź to już dziś!

Artykuł dzięki: renowacja drzwi