pyt-odp.pl

pyt-odp.pl

Jak nie dac sie oszukac – porady prawne

Jak nie dac sie oszukac - porady prawne

Udostępnianie Hasło: Ponieważ sieć VPN są zabezpieczone przez jedną uwierzytelniania kroku tj nazwę użytkownika i hasło, dzielenie się hasłem, dzielenie hasło jest poważnym zagrożeniem dla bezpieczeństwa konta VPN. Użytkownicy mogą również uwięzione w technikach inżynierii społecznej i kończy się ujawnieniem odpowiedzi pytań bezpieczeństwa, pozwalając na nieautoryzowany dostęp do intruzów.

Kradzieże tożsamości: AN niezabezpieczone i pojedynczy czynnik uwierzytelnieniu konta VPN jest podatna na atak złodziei tożsamości, którzy mogą ukraść poświadczenia VPN oraz włamania do prywatnych informacji przechowywanych w centrach danych.

Wirusy i trojany: Hakerzy od pochodzenia Internetem używasz keyloggery, zdalne snifferów, robaki wraz z innymi rodzajami trojany do kradzieży tożsamości. mają dostęp do prywatnych danych za pomocą skradzionych komputerów i laptopów oraz ukierunkowanie sieci niezabezpieczonych.

Zabezpieczanie sieci VPN z 2fa

Ponieważ jest to jednolity system uwierzytelniania czynnikiem, który sprawia, że ??połączenia na ataki typu phishing VPN, dodając kolejną linię zabezpieczeń jest najlepszym sposobem, aby pokonać jedynym ograniczeniem z VPN.

Dwa Factor Authentication mapy fizycznej tożsamości użytkownika do serwera i zapewnia większe bezpieczeństwo serwerów, baz danych i innych systemów krytycznych. Integracja systemu uwierzytelniania 2F pomaga uniknąć naruszenia bezpieczeństwa informacji oraz zmniejsza ryzyko wystąpienia nadużyć kart kredytowych online oraz karty klonowania.

Patrząc na zatrudnianie konsultantów bezpieczeństwa informacji w Indiach 2fa, upewnij się, że skontaktujemy się tylko z renomowanych i zaufanych organizacji. Innefu Labs, RSA, VASCO, Arrayshield, Duo Bezpieczeństwo i Quest kilka wiodących dostawców usług uwierzytelniania 2F w Indiach.

Tarun Wig jest przedsiębiorca i założyciel INNEFU – grupa konsultingowa Informacje o zabezpieczeniach, która specjalizuje się w zaspokajaniu potrzeb w zakresie bezpieczeństwa informacji konsumenta. Lubi pisać o rosnącym znaczeniu uwierzytelniania dwóch czynników, wielu wytwórców tokenów, takich jak twardy dowód, miękki dowód i więcej.

Artykuł dzięki: